Na co zwracać uwagę, wybierając serwis Apple?

Do naprawy telefonu, komputera, czy tabletu warto wybrać profesjonalny serwis Apple, który będzie w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającą usterką. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego miejsca? Sprawdź! 

Serwis Apple – czym różni się od punktów nieautoryzowanych 

Nieautoryzowane serwisy zazwyczaj zajmują się więcej niż jedną marką telefonu. To oznacza, że serwisanci muszą specjalizować się w znacznie szerszej gamie urządzeń. W ten sposób, taka osoba nie zawsze będzie mogła wychwycić charakterystyczne dla danego modelu mankamenty. Źle naprawiony telefon, czy komputer szybko odmówi posłuszeństwa, a użytkownik ponownie będzie musiał odwiedzić serwis. Apple ma swoje standardy produkcyjne i brak ich znajomości sprawi, że dojdzie do pogorszenia stanu sprzętu. 

serwis apple

Dużym problemem nieautoryzowanych serwisów jest brak dostępu do oryginalnych części. Zazwyczaj montowane są tanie, pochodzące z Chin zamienniki, które na pierwszy rzut oka wydają się bardzo dobre. Urządzenie przez pewien czas może działać normalnie, ale kłopoty zaczynają się po kilku tygodniach lub miesiącach. Przykładem mogą być nieoryginalne baterie, które nie są w stanie utrzymać tak dużego ładunku, jak oryginalne akumulatory. Przez to użytkownik ponownie będzie musiał odwiedzić serwis Apple

Zalety serwisów Apple 

W serwisach Apple przede wszystkim znajdziesz fachową obsługę. Pracownicy znają sprzęt Apple od podszewki, dlatego takie usterki jak uszkodzenie płyty głównej iPhone’a, rozbita matryca MacBooka, czy niesprawne Touch ID iPada nie stanowią dla nich żadnego problemu. Dodatkowo w takich miejscach można liczyć na oryginalne części Apple. W ten sposób użytkownik ma pewność, że otrzymuje w pełni naprawione urządzenie. Bardzo często na wykonane usługi udzielana jest gwarancja. W razie jakichkolwiek kłopotów można zwrócić się o pomoc.

W jakich miastach można znaleźć serwis Apple

Dobre serwisy Apple znajdują się we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, a także wielu innych miastach. Przed odwiedzeniem danego punktu warto spojrzeć na opinię o danym miejscu. Zdarza się, że niektóre osoby nie mają możliwości zaniesienia swojego urządzenia do naprawy osobiście. Serwis AppleFix z Wrocławia wprowadził ciekawe rozwiązanie. Klienci mają możliwość naprawy swoich sprzętów drogą wysyłkową. Wystarczy wypełnić formularz i zamówić darmowego kuriera. To bardzo proste! 

Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top